Резултати | Belasitsa SkyRun Short | 2018 | 32.9 km / 1950 D+
Резултати - Belasitsa SkyRun Short / 2018
» Генерално     » Мъже(29)     » Жени(12)     » F40(3)    » M40(5)
All: 41 · Men: 29 · Women: 12 · Running: 0 · Started: 35 · Finished: 35 · DNS: 6 · DNF: 0 · DSQ: 0
#BIBИмевремеразлика
1112
Alexander
Spasov
Team: Team Skisharki/ Julistan
M
1
03:06:26
32.9 km
@ Final
-
2104
Kristiyan
Kirilov
Team: Жулистан
M
2
03:21:05
32.9 km
@ Final
+ 00:14:39
3122
Plamen
Gostev
Team: Жулистан
M
3
03:33:20
32.9 km
@ Final
+ 00:26:54
4107
Maritn
Marinov
Team: winter.bg
M
4
03:37:26
32.9 km
@ Final
+ 00:31:00
5134
Dimitar
Marinov
Team: Persenk Ultra
M
5
03:41:43
32.9 km
@ Final
+ 00:35:17
6136
Pavlin
Raychev
M
6
M40
1
03:44:34
32.9 km
@ Final
+ 00:38:08
7124
Dimitar
Atanasov
Team: Fake runners
M
7
04:08:48
32.9 km
@ Final
+ 01:02:22
8139
Ventsislav
Trifonov
Team: Brown team
M
8
04:09:05
32.9 km
@ Final
+ 01:02:39
9111
Zahari
Hussein
Team: Жулистан
M
9
04:09:50
32.9 km
@ Final
+ 01:03:24
10102
Krastyu
Panchev
M
10
M40
2
04:10:32
32.9 km
@ Final
+ 01:04:06
11120
Karolina
Kalibatseva
F
1
04:11:00
32.9 km
@ Final
+ 01:04:34
12118
Veni
Dimbari
Team: Fotiadis coaching
F
2
F40
1
04:16:58
32.9 km
@ Final
+ 01:10:32
13117
Miran
Hachatryan
M
11
04:17:03
32.9 km
@ Final
+ 01:10:37
14132
Desislava
Tsvetanova
F
3
04:17:42
32.9 km
@ Final
+ 01:11:16
15133
Emil
Stoychev
M
12
04:38:52
32.9 km
@ Final
+ 01:32:26
16121
Konstanca
Ivanova
F
4
04:39:33
32.9 km
@ Final
+ 01:33:07
17140
Ani
Yaneva
F
5
05:21:14
32.9 km
@ Final
+ 02:14:48
18108
Vasil
Ingilizov
Team: Phi Molds
M
13
05:28:50
32.9 km
@ Final
+ 02:22:24
19106
Stoyan
Stoyanov
Team: Phi Molds
M
14
05:29:07
32.9 km
@ Final
+ 02:22:41
20127
Kaloyan
Yanakiev
Team: Engineers@work
M
15
05:32:57
32.9 km
@ Final
+ 02:26:31
21145
Teodora
Dunina
F
6
05:33:33
32.9 km
@ Final
+ 02:27:07
22116
Todor
Prokopov
M
16
05:33:38
32.9 km
@ Final
+ 02:27:12
23101
Daniel
Kirov
Team: 404
M
17
05:35:03
32.9 km
@ Final
+ 02:28:37
24125
Aleksandar
Velchev
Team: Engineers@Work
M
18
05:39:04
32.9 km
@ Final
+ 02:32:38
25126
Dian
Iliev
Team: Engineers@Work
M
19
05:41:09
32.9 km
@ Final
+ 02:34:43
26114
Zhivko
Mitrev
M
20
05:50:52
32.9 km
@ Final
+ 02:44:26
27119
Mladen
Sakadzhiev
M
21
05:51:29
32.9 km
@ Final
+ 02:45:03
28115
Ivan
Krushevski
M
22
05:51:56
32.9 km
@ Final
+ 02:45:30
29137
Zlatka
Zdravkova
F
7
F40
2
05:54:05
32.9 km
@ Final
+ 02:47:39
30105
Dimitrina
Chervenlieva
F
8
F40
3
05:55:11
32.9 km
@ Final
+ 02:48:45
31135
Abbas
Salame
Team: Persenk
M
23
M40
3
05:55:17
32.9 km
@ Final
+ 02:48:51
32103
Elia
Atanasova
F
9
05:58:54
32.9 km
@ Final
+ 02:52:28
33130
Simeon
Stoichkov
Team: GreenWay Team
M
24
06:12:34
32.9 km
@ Final
+ 03:06:08
34138
Desislava
Koedzhikova
F
10
07:02:39
32.9 km
@ Final
+ 03:56:13
35129
Vladimir
Novkov
M
25
07:27:50
32.9 km
@ Final
+ 04:21:24
DNS109
Orlin
Ninov
M
M40
-
0 km
@ Start
-
DNS110
Aleksandar
Popov
M
-
0 km
@ Start
-
DNS113
Stoyan
Chochkov
Team: MRC
M
M40
-
0 km
@ Start
-
DNS123
Delyana
Todorova
F
-
0 km
@ Start
-
DNS128
Dimo
Zhelev
M
-
0 km
@ Start
-
DNS131
Evelina
Stoyanova
F
-
0 km
@ Start
-

Number of reccords: 41



Powered by Race-Tracking.com