Results men - 10km / 2022
» All     » Men(58)     » Women(37)     » Teams(0)
All: 95 · Men: 58 · Women: 37 · Running: 0 · Started: 90 · Finished: 90 · DNS: 5 · DNF: 0 · DSQ: 0
#BIBNametimediff
1232
BUL
Методи
Милчев Михалев
Team: Beerbastards
M
1
00:47:06
10 km
@ Final
-
2148
BUL
Румен
Стаматов
M
2
00:47:43
10 km
@ Final
+ 00:00:37
3121
BUL
Данчо
Петров
M
3
00:48:17
10 km
@ Final
+ 00:01:11
45
BUL
Божидар
Веселинов Цочев
Team: Чайка
M
4
00:48:23
10 km
@ Final
+ 00:01:17
5111
BUL
Калоян
Чавдаров Ангелов
Team: Спортна зависимост
M
5
00:51:58
10 km
@ Final
+ 00:04:52
665
BUL
Мартин
Панайотов
M
6
00:54:35
10 km
@ Final
+ 00:07:29
7234
BUL
Ивайло
Стефанов
Team: Ак Орловец 93
M
7
00:54:52
10 km
@ Final
+ 00:07:46
8164
BUL
Тодор
Стоянов
M
8
00:55:15
10 km
@ Final
+ 00:08:09
9160
BUL
Христофор
Андереев Божанов
M
9
00:55:26
10 km
@ Final
+ 00:08:20
10797
BUL
Константин
Петров Кашлов
M
10
00:56:52
10 km
@ Final
+ 00:09:46
11157
BUL
Димитър
Димитров
M
11
00:58:36
10 km
@ Final
+ 00:11:30
12359
BUL
Mladen
Georgiev Petrov
Team: TRITON EXTREME
M
12
00:59:18
10 km
@ Final
+ 00:12:12
13162
BUL
Боян
Доцев
M
13
01:00:09
10 km
@ Final
+ 00:13:03
14681
BUL
Deyvid
Dimitrov Popov
M
14
01:00:48
10 km
@ Final
+ 00:13:42
15158
BUL
Петър
Трифонов
M
15
01:01:52
10 km
@ Final
+ 00:14:46
16274
BUL
Богдан
Йовчев
Team: Ак Орловец 93
M
16
01:01:59
10 km
@ Final
+ 00:14:53
1769
BUL
Венцислав
Николов
M
17
01:02:20
10 km
@ Final
+ 00:15:14
1856
BUL
Енчо
Енчев
M
18
01:02:43
10 km
@ Final
+ 00:15:37
1950
BUL
МИРОСЛАВ
ХРИСТАНОВ ДЯКОВ
Team: ВЕРЕЯ
M
19
01:02:55
10 km
@ Final
+ 00:15:49
20444
BUL
Васил
Пеев
Team: Трабант
M
20
01:03:18
10 km
@ Final
+ 00:16:12
21555
BUL
Галин
Петров
Team: Трабант
M
21
01:03:25
10 km
@ Final
+ 00:16:19
22777
BUL
Йордан
Тодоров Грозданов
M
22
01:03:55
10 km
@ Final
+ 00:16:49
23964
BUL
Rosen
Dosev
M
23
01:04:26
10 km
@ Final
+ 00:17:20
246
BUL
Zdravko
Vasilev Slavchev
Team: Женени с Деца
M
24
01:06:10
10 km
@ Final
+ 00:19:04
2539
BUL
Явор
Писанов
Team: Хъб за Процеси и Апарати
M
25
01:06:12
10 km
@ Final
+ 00:19:06
2646
BUL
Пламен
Боянов Марков
Team: iRun
M
26
01:06:20
10 km
@ Final
+ 00:19:14
2760
BUL
Георги
Петров Петров
M
27
01:07:13
10 km
@ Final
+ 00:20:07
28984
BUL
Илиян
Топалов
Team: Кара Дере- Иван Джака
M
28
01:07:35
10 km
@ Final
+ 00:20:29
29244
BUL
Радомир
Савов Божков
M
29
01:08:50
10 km
@ Final
+ 00:21:44
3049
BUL
Emil
Gergov
M
30
01:10:48
10 km
@ Final
+ 00:23:42
3170
BUL
Мартин
Георгиев Петров
M
31
01:11:38
10 km
@ Final
+ 00:24:32
32303
BUL
Димитър
Тодоров
M
32
01:11:55
10 km
@ Final
+ 00:24:49
3335
BUL
Христо
Пенчев Ръцев
Team: CrossFit Varna
M
33
01:12:35
10 km
@ Final
+ 00:25:29
3412
ROU
Bogdan
Mihai Dobrica
M
34
01:15:41
10 km
@ Final
+ 00:28:35
35675
BUL
Hristo
Metev
M
35
01:16:12
10 km
@ Final
+ 00:29:06
3654
BUL
Невен
Пенев
Team: Надбягай се
M
36
01:18:43
10 km
@ Final
+ 00:31:37
3727
BUL
Игор
Сумароков
M
37
01:19:31
10 km
@ Final
+ 00:32:25
3836
BUL
Георги
Матев
M
38
01:20:30
10 km
@ Final
+ 00:33:24
39299
BUL
Руслан
Стъопов Минев
M
39
01:20:49
10 km
@ Final
+ 00:33:43
40810
BUL
Росен
Даскалов
M
40
01:22:47
10 km
@ Final
+ 00:35:41
4155
BUL
Явор
Донев
Team: Runners of Ruse
M
41
01:24:54
10 km
@ Final
+ 00:37:48
42585
BUL
Пресиан
Николов
Team: Зелена стъпка
M
42
01:24:57
10 km
@ Final
+ 00:37:51
4247
BUL
Стилиян
Илиянов Момчев
Team: Зелена стъпка
M
43
01:24:57
10 km
@ Final
+ 00:37:51
44119
BUL
Александър
Жигаурсов
M
44
01:26:59
10 km
@ Final
+ 00:39:53
45911
BUL
Диан
Пантелеев
M
45
01:27:30
10 km
@ Final
+ 00:40:24
46384
BUL
Иван
Димитров
M
46
01:28:04
10 km
@ Final
+ 00:40:58
47990
BUL
Румен
Генчев Николов
M
47
01:31:11
10 km
@ Final
+ 00:44:05
4837
BUL
Владимир
Чалъмов
M
48
01:33:05
10 km
@ Final
+ 00:45:59
49258
BUL
Апостол
Апостолов
M
49
01:33:31
10 km
@ Final
+ 00:46:25
50163
BUL
Павел
Марков
M
50
01:40:31
10 km
@ Final
+ 00:53:25
5125
BUL
Ivan
Ivanov Lebanov
Team: Кактус
M
51
01:42:47
10 km
@ Final
+ 00:55:41
52165
BUL
Стоян
Стоянов
M
52
01:43:45
10 km
@ Final
+ 00:56:39
5364
ROU
Menkalinan
Dobrica
M
53
02:07:14
10 km
@ Final
+ 01:20:08
DNS89
BUL
Росен
Емилов Петков
M
-
0 km
@ Start
-
DNS100
BUL
Ивайло
Стоянов Донев
M
-
0 km
@ Start
-
DNS117
BUL
Калоян
Валентинов Калчев
Team: Самсъмси
M
-
0 km
@ Start
-
DNS339
BUL
Ясен
Любомиров Любенов
M
-
0 km
@ Start
-
DNS861
BUL
Станислав
Владимиров Колев
M
-
0 km
@ Start
-

Number of records: 58


Powered by Race-Tracking.com