Results - 10km / 2022
» All     » Men(58)     » Women(37)     » Teams(0)
All: 95 · Men: 58 · Women: 37 · Running: 0 · Started: 90 · Finished: 90 · DNS: 5 · DNF: 0 · DSQ: 0
#BIBNametimediff
1232
BUL
Методи
Милчев Михалев
Team: Beerbastards
M
1
00:47:06
10 km
@ Final
-
2148
BUL
Румен
Стаматов
M
2
00:47:43
10 km
@ Final
+ 00:00:37
3121
BUL
Данчо
Петров
M
3
00:48:17
10 km
@ Final
+ 00:01:11
45
BUL
Божидар
Веселинов Цочев
Team: Чайка
M
4
00:48:23
10 km
@ Final
+ 00:01:17
5111
BUL
Калоян
Чавдаров Ангелов
Team: Спортна зависимост
M
5
00:51:58
10 km
@ Final
+ 00:04:52
6353
BUL
Петя
Иванова Хаджистоянова
F
1
00:54:07
10 km
@ Final
+ 00:07:01
765
BUL
Мартин
Панайотов
M
6
00:54:35
10 km
@ Final
+ 00:07:29
8234
BUL
Ивайло
Стефанов
Team: Ак Орловец 93
M
7
00:54:52
10 km
@ Final
+ 00:07:46
9164
BUL
Тодор
Стоянов
M
8
00:55:15
10 km
@ Final
+ 00:08:09
10160
BUL
Христофор
Андереев Божанов
M
9
00:55:26
10 km
@ Final
+ 00:08:20
11797
BUL
Константин
Петров Кашлов
M
10
00:56:52
10 km
@ Final
+ 00:09:46
12495
BUL
Василка
Атанасова
F
2
00:57:30
10 km
@ Final
+ 00:10:24
13157
BUL
Димитър
Димитров
M
11
00:58:36
10 km
@ Final
+ 00:11:30
14799
BUL
Кремена
Ковачева
F
3
00:58:48
10 km
@ Final
+ 00:11:42
15359
BUL
Mladen
Georgiev Petrov
Team: TRITON EXTREME
M
12
00:59:18
10 km
@ Final
+ 00:12:12
16162
BUL
Боян
Доцев
M
13
01:00:09
10 km
@ Final
+ 00:13:03
17681
BUL
Deyvid
Dimitrov Popov
M
14
01:00:48
10 km
@ Final
+ 00:13:42
18158
BUL
Петър
Трифонов
M
15
01:01:52
10 km
@ Final
+ 00:14:46
19274
BUL
Богдан
Йовчев
Team: Ак Орловец 93
M
16
01:01:59
10 km
@ Final
+ 00:14:53
20108
BUL
Боряна
Ефтимова Ангелова
Team: Спортна зависимост
F
4
01:02:09
10 km
@ Final
+ 00:15:03
2169
BUL
Венцислав
Николов
M
17
01:02:20
10 km
@ Final
+ 00:15:14
22161
BUL
Петя
Ковачева
F
5
01:02:26
10 km
@ Final
+ 00:15:20
2356
BUL
Енчо
Енчев
M
18
01:02:43
10 km
@ Final
+ 00:15:37
2450
BUL
МИРОСЛАВ
ХРИСТАНОВ ДЯКОВ
Team: ВЕРЕЯ
M
19
01:02:55
10 km
@ Final
+ 00:15:49
25444
BUL
Васил
Пеев
Team: Трабант
M
20
01:03:18
10 km
@ Final
+ 00:16:12
26555
BUL
Галин
Петров
Team: Трабант
M
21
01:03:25
10 km
@ Final
+ 00:16:19
27131
BUL
Галина
Констнтинова
F
6
01:03:32
10 km
@ Final
+ 00:16:26
28777
BUL
Йордан
Тодоров Грозданов
M
22
01:03:55
10 km
@ Final
+ 00:16:49
29964
BUL
Rosen
Dosev
M
23
01:04:26
10 km
@ Final
+ 00:17:20
3040
BUL
Грета
Ангелова Момчева
Team: Зелена стъпка
F
7
01:06:05
10 km
@ Final
+ 00:18:59
316
BUL
Zdravko
Vasilev Slavchev
Team: Женени с Деца
M
24
01:06:10
10 km
@ Final
+ 00:19:04
3239
BUL
Явор
Писанов
Team: Хъб за Процеси и Апарати
M
25
01:06:12
10 km
@ Final
+ 00:19:06
3346
BUL
Пламен
Боянов Марков
Team: iRun
M
26
01:06:20
10 km
@ Final
+ 00:19:14
3460
BUL
Георги
Петров Петров
M
27
01:07:13
10 km
@ Final
+ 00:20:07
35984
BUL
Илиян
Топалов
Team: Кара Дере- Иван Джака
M
28
01:07:35
10 km
@ Final
+ 00:20:29
3679
BUL
Красимира
Иванова
F
8
01:08:19
10 km
@ Final
+ 00:21:13
37244
BUL
Радомир
Савов Божков
M
29
01:08:50
10 km
@ Final
+ 00:21:44
3833
BUL
Свилена
Караджова
F
9
01:09:39
10 km
@ Final
+ 00:22:33
3949
BUL
Emil
Gergov
M
30
01:10:48
10 km
@ Final
+ 00:23:42
4016
BUL
Таня
Милкова Милева
F
10
01:11:22
10 km
@ Final
+ 00:24:16
4170
BUL
Мартин
Георгиев Петров
M
31
01:11:38
10 km
@ Final
+ 00:24:32
42303
BUL
Димитър
Тодоров
M
32
01:11:55
10 km
@ Final
+ 00:24:49
4335
BUL
Христо
Пенчев Ръцев
Team: CrossFit Varna
M
33
01:12:35
10 km
@ Final
+ 00:25:29
44166
BUL
Теодора
Колева
F
11
01:13:15
10 km
@ Final
+ 00:26:09
4544
BUL
Markova
Adelina
F
12
01:13:28
10 km
@ Final
+ 00:26:22
46737
BUL
Станисвава
Димитрова Пулън
Team: Тангра
F
13
01:13:46
10 km
@ Final
+ 00:26:40
4741
BUL
Дария
Неделчева Николова
Team: Зелена стъпка
F
14
01:15:19
10 km
@ Final
+ 00:28:13
4741
BUL
Христиана
Руменова Николова
Team: Зелена стъпка
F
15
01:15:19
10 km
@ Final
+ 00:28:13
4730
BUL
Славена
Лазарова
F
16
01:15:19
10 km
@ Final
+ 00:28:13
50913
BUL
Антоанета
Гълъбова
F
17
01:15:34
10 km
@ Final
+ 00:28:28
5112
ROU
Bogdan
Mihai Dobrica
M
34
01:15:41
10 km
@ Final
+ 00:28:35
5112
ROU
Denebola
Dobrica
F
18
01:15:41
10 km
@ Final
+ 00:28:35
53675
BUL
Hristo
Metev
M
35
01:16:12
10 km
@ Final
+ 00:29:06
5454
BUL
Невен
Пенев
Team: Надбягай се
M
36
01:18:43
10 km
@ Final
+ 00:31:37
55345
BUL
Бояна
Василева Славчева
Team: Женени с деца
F
19
01:18:44
10 km
@ Final
+ 00:31:38
5634
BUL
Деница
Христова
F
20
01:18:49
10 km
@ Final
+ 00:31:43
5727
BUL
Игор
Сумароков
M
37
01:19:31
10 km
@ Final
+ 00:32:25
5836
BUL
Георги
Матев
M
38
01:20:30
10 km
@ Final
+ 00:33:24
59299
BUL
Руслан
Стъопов Минев
M
39
01:20:49
10 km
@ Final
+ 00:33:43
60810
BUL
Росен
Даскалов
M
40
01:22:47
10 km
@ Final
+ 00:35:41
6155
BUL
Явор
Донев
Team: Runners of Ruse
M
41
01:24:54
10 km
@ Final
+ 00:37:48
62585
BUL
Пресиан
Николов
Team: Зелена стъпка
M
42
01:24:57
10 km
@ Final
+ 00:37:51
6247
BUL
Стилиян
Илиянов Момчев
Team: Зелена стъпка
M
43
01:24:57
10 km
@ Final
+ 00:37:51
64347
BUL
Пламена
Тодорова
F
21
01:25:39
10 km
@ Final
+ 00:38:33
6522
BUL
Моника
Борисова Василева
F
22
01:26:01
10 km
@ Final
+ 00:38:55
66104
BUL
Севда
Маркова
F
23
01:26:20
10 km
@ Final
+ 00:39:14
67119
BUL
Александър
Жигаурсов
M
44
01:26:59
10 km
@ Final
+ 00:39:53
68855
BUL
Татяна
Тодорова Георгиева
F
24
01:27:08
10 km
@ Final
+ 00:40:02
68707
BUL
Михаела
Петрова
Team: T&M²
F
25
01:27:08
10 km
@ Final
+ 00:40:02
70911
BUL
Диан
Пантелеев
M
45
01:27:30
10 km
@ Final
+ 00:40:24
71384
BUL
Иван
Димитров
M
46
01:28:04
10 km
@ Final
+ 00:40:58
7299
BUL
Радина
Вълканова
Team: Зелена стъпка
F
26
01:29:36
10 km
@ Final
+ 00:42:30
73990
BUL
Румен
Генчев Николов
M
47
01:31:11
10 km
@ Final
+ 00:44:05
7437
BUL
Владимир
Чалъмов
M
48
01:33:05
10 km
@ Final
+ 00:45:59
75259
BUL
Виолета
Калайджиева
F
27
01:33:31
10 km
@ Final
+ 00:46:25
75258
BUL
Апостол
Апостолов
M
49
01:33:31
10 km
@ Final
+ 00:46:25
7748
BUL
Marta
Droneva
F
28
01:34:58
10 km
@ Final
+ 00:47:52
78304
BUL
Милена
Бонева
F
29
01:36:05
10 km
@ Final
+ 00:48:59
7919
BUL
Бистра
Василева
Team: Зелена стъпка
F
30
01:36:25
10 km
@ Final
+ 00:49:19
80159
BUL
Христина
Вълкова
F
31
01:37:49
10 km
@ Final
+ 00:50:43
81163
BUL
Павел
Марков
M
50
01:40:31
10 km
@ Final
+ 00:53:25
82333
BUL
Валерия
Даниелова Петрова
Team: Кактус
F
32
01:42:44
10 km
@ Final
+ 00:55:38
8325
BUL
Ivan
Ivanov Lebanov
Team: Кактус
M
51
01:42:47
10 km
@ Final
+ 00:55:41
84789
BUL
ELENA
GEORGIEVA MIHAYLOVA
Team: Зелена стъпка
F
33
01:43:45
10 km
@ Final
+ 00:56:39
84165
BUL
Стоян
Стоянов
M
52
01:43:45
10 km
@ Final
+ 00:56:39
86460
BUL
Паулина
Ненчева Ненчева
F
34
01:49:32
10 km
@ Final
+ 01:02:26
8742
BUL
Ерика
Тимур Хаджиева
Team: Зелена Стъпка
F
35
01:54:49
10 km
@ Final
+ 01:07:43
88107
GER
Cristina
Elena Murgociu
F
36
02:07:11
10 km
@ Final
+ 01:20:05
8964
ROU
Ruxandra
Ciuca
F
37
02:07:14
10 km
@ Final
+ 01:20:08
8964
ROU
Menkalinan
Dobrica
M
53
02:07:14
10 km
@ Final
+ 01:20:08
DNS89
BUL
Росен
Емилов Петков
M
-
0 km
@ Start
-
DNS100
BUL
Ивайло
Стоянов Донев
M
-
0 km
@ Start
-
DNS117
BUL
Калоян
Валентинов Калчев
Team: Самсъмси
M
-
0 km
@ Start
-
DNS339
BUL
Ясен
Любомиров Любенов
M
-
0 km
@ Start
-
DNS861
BUL
Станислав
Владимиров Колев
M
-
0 km
@ Start
-

Number of records: 95


Powered by Race-Tracking.com