Results - Полумаратон / 2022
» All     » Men(24)     » Women(9)     » Teams(0)
All: 33 · Men: 24 · Women: 9 · Running: 0 · Started: 32 · Finished: 32 · DNS: 1 · DNF: 0 · DSQ: 0
#BIBNametimediff
1105
ROU
Cristian
Bornaz
M
1
01:45:21
21.1 km
@ Final
-
2567
BUL
Радосвета
Стоянова Симеонова
F
1
01:51:54
21.1 km
@ Final
+ 00:06:33
3113
BUL
Виктор
Братков
Team: Гладиаторите на Механджийски
M
2
01:51:55
21.1 km
@ Final
+ 00:06:34
4112
BUL
Росен
Тодоров Тодоров (Дзвера)
Team: Зелена Стъпка
M
3
01:54:15
21.1 km
@ Final
+ 00:08:54
578
BUL
Милен
Тончев
Team: СТЕНАТА
M
4
01:54:20
21.1 km
@ Final
+ 00:08:59
6808
BUL
Кристиян
Петров
M
5
02:01:45
21.1 km
@ Final
+ 00:16:24
745
BUL
Димитър
Стефанов Димитров
M
6
02:03:58
21.1 km
@ Final
+ 00:18:37
872
BUL
Камен
Иванов Недков
M
7
02:09:07
21.1 km
@ Final
+ 00:23:46
9888
BUL
Атанаска
Атанасова
F
2
02:10:16
21.1 km
@ Final
+ 00:24:55
1091
BUL
Haris
Kleantus
Team: Ти гониш
M
8
02:11:08
21.1 km
@ Final
+ 00:25:47
11321
BUL
Борис
Максимов Качамаков
Team: Женени с деца/IRun
M
9
02:15:52
21.1 km
@ Final
+ 00:30:31
1275
BUL
Николай
Атанасов
M
10
02:16:38
21.1 km
@ Final
+ 00:31:17
1320
ROU
Arun
Ismail Asan
M
11
02:17:26
21.1 km
@ Final
+ 00:32:05
14300
BUL
Vladislav
Marinov
Team: Adidas Runners Sofia
M
12
02:18:29
21.1 km
@ Final
+ 00:33:08
15199
BUL
Бела
Дулева
F
3
02:19:09
21.1 km
@ Final
+ 00:33:48
1653
BUL
Станислав
Красимиров Станчев
Team: Надбягай се
M
13
02:19:21
21.1 km
@ Final
+ 00:34:00
1768
BUL
Верослав
Теофилов
M
14
02:20:42
21.1 km
@ Final
+ 00:35:21
1887
BUL
Ивайло
Георгиев
M
15
02:22:48
21.1 km
@ Final
+ 00:37:27
197
BUL
Кирил
Пенчев
M
16
02:25:02
21.1 km
@ Final
+ 00:39:41
20352
BUL
Костадин
Тодоров
M
17
02:29:26
21.1 km
@ Final
+ 00:44:05
2198
BUL
Георги
Ганчев
M
18
02:30:01
21.1 km
@ Final
+ 00:44:40
221
BUL
Весела
Стоянова
Team: Тангра
F
4
02:35:02
21.1 km
@ Final
+ 00:49:41
2366
ROU
Vasile
Apetroaie
Team: ACS Run 4 Life
M
19
02:35:21
21.1 km
@ Final
+ 00:50:00
249
BUL
Костадин
Иванов Стефаниев
M
20
02:39:29
21.1 km
@ Final
+ 00:54:08
2574
BUL
Мая
Танева
F
5
02:40:57
21.1 km
@ Final
+ 00:55:36
26696
ROU
Sabin
Vasile
M
21
02:47:15
21.1 km
@ Final
+ 01:01:54
27891
BUL
Viktoriya
Kirilova Saksanova
F
6
02:48:56
21.1 km
@ Final
+ 01:03:35
2823
BUL
Miroslav
Ivanov
M
22
02:50:34
21.1 km
@ Final
+ 01:05:13
29322
BUL
Димитър
Божков Янакиев
Team: Тангра
M
23
03:07:21
21.1 km
@ Final
+ 01:22:00
30123
BUL
Мая
Иванова Харизанова
F
7
03:07:43
21.1 km
@ Final
+ 01:22:22
31306
BUL
Явор
Веселинов Янков
M
24
03:14:47
21.1 km
@ Final
+ 01:29:26
32288
BUL
Denitsa
Zarkova
Team: Night Runners
F
8
03:53:01
21.1 km
@ Final
+ 02:07:40
DNS2
ROU
Cristina
Toma Palic
F
-
0 km
@ Start
-

Number of records: 33


Powered by Race-Tracking.com