Резултати мъже | Kongur Climb Bike | 2018 | 24.4 km / 1750 D+
Резултати мъже - Kongur Climb Bike / 2018
» Генерално     » Мъже(37)     » Жени(6)     » F(3)    » M(18)    » SE(5)    » V(6)
All: 43 · Men: 37 · Women: 6 · Running: 0 · Started: 32 · Finished: 28 · DNS: 11 · DNF: 4 · DSQ: 0
#BIBИмевремеразлика
126
Алекс
Иванов
Team: Велораптор
M
1
SE
1
01:49:50
24.4 km
@ Final
-
214
Doncho
Mihaylov
Team: Левски
M
2
M
1
01:52:34
24.4 km
@ Final
+ 00:02:44
34
Angel
Yonchovski
Team: CC Velocity
M
3
M
2
01:57:10
24.4 km
@ Final
+ 00:07:20
425
Фьодор
Драголов
M
4
V
1
02:02:15
24.4 km
@ Final
+ 00:12:25
532
Минчо
Рибарев
M
5
M
3
02:14:21
24.4 km
@ Final
+ 00:24:31
637
Виктор
Танев
M
6
M
4
02:21:31
24.4 km
@ Final
+ 00:31:41
711
Aleksandar
Vukov
M
7
M
5
02:25:52
24.4 km
@ Final
+ 00:36:02
842
Светослав
Стойчков
Team: Белите от София
M
8
V
2
02:28:09
24.4 km
@ Final
+ 00:38:19
92
Plamen
Kolev
M
9
M
6
02:28:28
24.4 km
@ Final
+ 00:38:38
1034
Ивайло
Караманолев
M
10
M
7
02:31:51
24.4 km
@ Final
+ 00:42:01
119
Daniel
Hamed
Team: Бела екстрийм
M
11
M
8
02:33:26
24.4 km
@ Final
+ 00:43:36
1245
Младен
Диков
M
12
M
9
02:33:35
24.4 km
@ Final
+ 00:43:45
1316
Andrey
Gromov
Team: Зарата Транспрес Катюша
M
13
V
3
02:36:45
24.4 km
@ Final
+ 00:46:55
146
Daniel
Stefanov
M
14
SE
2
02:36:58
24.4 km
@ Final
+ 00:47:08
155
Martin
Andonov
Team: DARK RIDERS
M
15
M
10
02:37:45
24.4 km
@ Final
+ 00:47:55
1618
Stefan
Manchev
Team: Trip Elements
M
16
SE
3
02:42:56
24.4 km
@ Final
+ 00:53:06
1729
Boris
Dimitrov
Team: Велоклуб Мамут
M
17
SE
4
02:44:23
24.4 km
@ Final
+ 00:54:33
1838
Атанас
Цветков
M
18
V
4
02:51:33
24.4 km
@ Final
+ 01:01:43
1939
Петко
Николов
M
19
M
11
03:07:16
24.4 km
@ Final
+ 01:17:26
2040
Светослав
Нейков
M
20
M
12
03:31:39
24.4 km
@ Final
+ 01:41:49
2130
Михаил
Джурев
Team: Велоклуб Мамут
M
21
M
13
03:32:05
24.4 km
@ Final
+ 01:42:15
2212
Александър
Митрев
M
22
M
14
03:38:13
24.4 km
@ Final
+ 01:48:23
2343
Иван
Мавров
M
23
M
15
03:50:51
24.4 km
@ Final
+ 02:01:01
2427
Йосиф
Срадков
M
24
M
16
04:00:31
24.4 km
@ Final
+ 02:10:41
DNF7
Galin
Petrov
M
M
-
0 km
@ Start
-
DNF23
Parvan
Kostadinov
Team: CC Velocity
M
V
-
0 km
@ Start
-
DNF28
Deyan
Zhganev
Team: Бела Екстрийм
M
M
-
0 km
@ Start
-
DNF31
Константин
Масларов
Team: Велоклуб Мамут
M
SE
-
0 km
@ Start
-
DNS1
Tsvetan
Manov
Team: Велоклуб Олимп
M
-
0 km
@ Start
-
DNS3
Svetlozar
Yordanov
Team: ВК-УСТРЕМ
M
-
0 km
@ Start
-
DNS8
Aleksandar
Vasilev
M
-
0 km
@ Start
-
DNS10
Radostin
Nurkov
Team: Belaextreme
M
-
0 km
@ Start
-
DNS15
Slavi
Asenov
Team: Skisharki
M
-
0 km
@ Start
-
DNS19
Stoyan
Manchev
M
-
0 km
@ Start
-
DNS20
Anatoli
Bi Georgiev
Team: Янтра-Исполин
M
-
0 km
@ Start
-
DNS21
Alek
Bonev
Team: Orlovac- Crna Trava
M
-
0 km
@ Start
-
DNS24
Angel
Angelov
Team: Velocity-Bulvelo
M
-
0 km
@ Start
-

Number of reccords: 37



Powered by Race-Tracking.com